2016nagyhétlogo4


18. Triatlon Nagyhét

TISZAÚJVÁROS
2016. JÚLIUS 1-10.

  JÚLIUS 1. PÉNTEK  - 0. NAP  
20:30  OMEGA (info)  
 JÚLIUS 2. SZOMBAT - TRANS-SPED NAP  
14:00-18:00  ETU TRIATLON IFJÚSÁGI EURÓPA BAJNOKSÁG - ELŐFUTAMOK
 
17:30  MOHIKÁN  
19:00  MEGNYITÓ ÜNNEPSÉG 
 KÖZREMŰKÖDIK: TISZAÚJVÁROSI FÚVÓSZENEKAR ÉS MAJORETTE CSOPORT
 
20:00  BON BON  
21:30  MOJO WORKINGS
 
  JÚLIUS 3. VASÁRNAP - FORTREX NAP
 
10:00  BOGRATLON
 
10:00  SZÁMADÓ ZENEKAR - SÉTÁLÓ NÉPZENÉSZEK
 
10:15  CSODAMALOM BÁBSZÍNHÁZ: LÚDAS MATYI
 
11:00  EVEZŐS VERSENY (info)
 
16:00  BOGRATLON EREDMÉNYHIRDETÉS
 
17:00  SZÁMADÓ ZENEKAR - GYERMEK TÁNCHÁZ
 
18:30  WHITE RAVENS
 
20:00  MAGNA CUM LAUDE
 
  JÚLIUS 4. HÉTFŐ - TÁMOGATÓI NAP
 
17:00-19:00  ETU TRIATLON IFJÚSÁGI EURÓPA BAJNOKSÁG - DÖNTŐK  
19:00  ELEGANT JAZZ BAND
 
20:30  ZANZIBÁR
 
  JÚLIUS 5. KEDD -  INNO-COMP NAP
 
17:00  FUTÓVERSENY (info)
 
17:30-19:00  ETU TRIATLON IFJÚSÁGI EURÓPA BAJNOKSÁG - VEGYESVÁLTÓ  
20:00  IFJÚSÁGI EB EREDMÉNYHIRDETÉS
 
20:30  THE BIEBERS  
  JÚLIUS 6.  SZERDA - BORSODI EST
 
10:00  MAGYAR VÖRÖSKERESZT - VÉRADÁS  
15:00  SAKK SNELLVERSENY (info)  
17:00  RETROCK  
18:00  KERÉKPÁRVERSENY (info)  
18:30  TÁNC EST
 KÖZREMŰKÖDIK: A TISZAÚJVÁROSI GIMNASZTRÁDA, SZTÁRVENDÉG: FRICSKA
 
19:30  MARGARET ISLAND  
20:45  BYEALEX ÉS A SLEPP
 
  JÚLIUS 7. CSÜTÖRTÖK- ÖNKORMÁNYZAT NAP
 
09:30  A GYEREKNAP RÉSZTVEVŐINEK KÖSZÖNTÉSE  
10:00  MAGYAR VÖRÖSKERESZT - VÉRADÁS  
10:00-16:00  CSÓNAKÁZÁS A TAVON
 
10:00-17:00  DEBRECZENI PRODUKCIÓ INTERAKTAV JÁTSZÓPARKJA  
10:00  100 FOLK CELSIUS
 
11:00  SZABAD ÖTLETEK SZÍNHÁZA: A NAGY HO-HO HORGÁSZ MESE-MUSICAL  
14:30  CSIRIBIRI ZENEKAR  
17:00  TÓÁTÚSZÁS (info)  
18:30  ALEXA COUNTRY BAND  
19:30  PETER SHRAMEK
 
20:00  BIKINI
 
  JÚLIUS 8. PÉNTEK - JABIL NAP  
17:00  5 AMPER
 
17:00  FUTÓVERSENY (info)  
17:30  JABIL 1/3 MARATON (nevezés)
 

18:30

 ZONGORISTA TALÁLKOZÓ  
20:00  JABIL 1/3 MARATON EREDMÉNYHIRDETÉS  
20:30  SZIKORA ROBI ÉS AZ R-GO
 
  JÚLIUS 9. SZOMBAT - MB BARTER NAP
 
08:00  TURISTA TRIATLON (info)
 
09:00  LÁBTENISZ (info)
 
10:00  STREETBALL (info)
 
10:00  CSICSERI ÉS BORSÓ GYEREKZENEKAR
 
13:00  KÉZMŰVES HÁZ  
12:30-14:30  ETU TRIATLON JUNIOR EURÓPA-KUPA - ELŐFUTAMOK
 
15:10-18:00  ITU TRIATLON VILÁGKUPA - ELŐFUTAMOK
 
18:30  KREAKTÍV AKUSZTIK
 
20:00  GESZTI  
21:30  BOURBON STREET
 
  JÚLIUS 10. VASÁRNAP - MOL NAP
 
09:00  UTÁNPÓTLÁS GÁLA - GYERMEK LÁNYOK
 
09:40  UTÁNPÓTLÁS GÁLA - GYERMEK FIÚK
 
10:20  UTÁNPÓTLÁS GÁLA - SERDÜLŐ LÁNYOK 
 
11:15  UTÁNPÓTLÁS GÁLA - SERDÜLŐ FIÚK 
 
13:00  ETU TRIATLON JUNIOR EURÓPA-KUPA - NŐI DÖNTŐ
 
14:00  ETU TRIATLON JUNIOR EURÓPA-KUPA - FÉRFI DÖNTŐ
 
15:45  ITU TRIATLON VILÁGKUPA – NŐI DÖNTŐ
 
17:10  ITU TRIATLON VILÁGKUPA – FÉRFI DÖNTŐ
 
19:00  TOMBOLASORSOLÁS  
20:00  NEW LEVEL EMPIRE  
21:00  VILÁGKUPA EREDMÉNYHIRDETÉS
 
22:00  VASTAG TAMÁS
 
22:45  TŰZIJÁTÉK
 

 TRIWEEK2016 sponsoredby



triatlonnagyhetplakat 2016 2JELMAGYARÁZAT:

 Nagyszínpad (Cím: 3580, Tiszaújváros Bethlen Gábor út 7.)
 KreAktív Színpad

 Esemény / Sportverseny
 Tiszaújvárosi Sportcentrum (Cím: 3580, Tiszaújváros Teleki Blanka út 6.) 


 


Ne maradjon le a legfrissebb hírekről,
csatlakozzon az eseményhez Facebook-on is!

 

 

A SZERVEZŐK A MŰSORVÁLTOZÁS JOGÁT FENNTARTJÁK.

 

  

  • TVK-MALI Triatlon Klub
  • Telefon: +36-49-540-094
  • Fax: +36-49-540-095
  • Teleki Blanka u. 6.
  • Tiszaújváros
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
  • 3580 Magyarország
  • Információ:
  • Edzéssel kapcsolatos információk: 30 - 645 27 45
  • Úszásoktatás: 30 - 622 52 65